טיולים לעולמות קסומים

טיול עצמאי בסיציליה – איטליה

אם אתה רוצה ללכת לחוף, אז זה יותר טוב אל טאורמינה, אבל נשארת את איזולה בלה, או שזה מאזארו הפנים סגור. אנחנו התאכסנו מפרצים ציוריים, ניתן להגיע באמצעות רכבת כבלים ושירות אוטובוס ב טאורמינה (taormina), או ב- 7-8 דקות נסיעה במונית או לשכור רכב. טאורמינה ממוקם כ-45 דקות של קטאניה (catania).

כחול האוויר טס לכיוון קטניה (catania) ו- Wizzair, טסנו עם אוויר כחול, הדיילות היו מאוד נחמד, תמיד איתנו ועזר לנו בכל פעם שהיינו צריכים משהו, שרדנו כולל מקום פנוי על הקדש ראנד להישאר יותר נוח. אל תשכח לבצע נסיעות ביטוח לפני שעזב את הארץ, שאנחנו בדרך כלל עושים ג'נרלי, אליאנץ, העולם או Gothaer.

עדכון 10 בינואר 2016: כי קיבלתי הערות שימושי מלונות בסרי לנקה ומעניין בפייסבוק, בדקתי כמה דברים שאני הרגשתי היו חשובים למלא במאמר זה:

להשכיר את הרכב), דרושה לך כרטיס אשראי. באופן כללי, אנחנו לא כל כך מקבל כרטיסי חיוב עם משיכת יתר, אך אנו לא מקבלים כרטיסי ויזה אלקטרון, אבל יותר מסטרקארד או מאסטרו, גם אם הם לא כרטיסי אשראי, כרטיסי חיוב בלבד. זה נכון על כלי שייט. לכן, יש כרטיס אשראי ממכם אם אתה רוצה לשכור מכונית, או אפילו מאסטרקארד כרטיס עם הרבה כסף.

ערבות שילם משתנה ממחשב אחד למשנהו, מחברה אחת לאחרת. אנו מבטיחים את הסכום בתשלום + 100 יורו, אבל היו הערות בה למדתי כי כמה שילמו אחריות אפילו 3000 יורו עבור המכונית. אתה תהית מההתחלה, כאשר עושים את ההזמנה. זה נראה כמו שקונים ביטוח-קסקו, אם האחריות יהיה קטן יותר.

ג) עבור יישומי GPS יש לי Sygic, Navigon המלצות או iGo (אתה לא צריך אינטרנט). עבור חניה ישנם יישומים Parkopedia.