טיולים לעולמות קסומים

נופש בסרי לנקה

Travel_203זה בלתי אפשרי לנצל את מלוא היתרונות של יעד חופשה, במיוחד למדינה כזו בעושר מגוונים כמו סרי לנקה מבלי לדעת כמה עובדות בסיסיות. אז כדי לעזור לך להבין מה צפוי, להלן תשובות לשאלות נפוצות על ידי תיירים שהזמינו חופשה בסרי לנקה. מה עוד, יש רשימה משלימה של מידע תיירותי.
איפה ממוקם בסרי לנקה?
אלה לפני סרי לנקה היה דרומה, השוכן ליד הודו, מדגסקר באמצע היבשת סופר המכונה Gondwanaland. הודו, סרי לנקה נסחפת צפונה עד זה חתיכת אדמה השפיעו עם מסטיק אחר, יצירת הרי ההימלאיה. לאחר מכן הגשר של להקות גיר מקושרים סרי לנקה עם הודו בעיקר במים, עוזב לחלק 30 ק מ. סרי לנקה נמצא בין צפוניים 5° 55. 9° 55. את קווי האורך המזרחי 79 º 42. 81 ° 52., 650 ק מ מצפון לקו המשווה. הוא מורכב 65,610 קמ ר וכולל 1,330 ק מ של קו החוף. 1,215 ק מ ממערב נמצאים באיים המלדיביים – חגים המשלבים סרי לנקה המלדיביים הם פופולריים – וה-אין דרום אבל אלפי קילומטרים של האוקיינוס עד אנטארקטיקה.
האם סרי לנקה ציילון באותה המדינה?
תחת השלטון הקולוניאלי הבריטי המדינה נקראה ציילון. השם היה נשמר לאחר קבלת העצמאות ב-1948 עד לשנת 1972, מתי היא שונתה ל סרי לנקה, מה שאומר. ארץ זוהרת. בסנסקריט. . לנקה., עם זאת, שימשה בעת העתיקה. השם ציילון לפעמים מוחל. . תה ציילון. כך למשל.
מהו הזמן הטוב ביותר של השנה כדי לבקר באי?
סרי לנקה היא יעד לאורך כל השנה כפי שהוא מזל שיש שני המונסונים המתרחשים חצאי האי שונים בזמנים שונים. אז אם אתם רוצים ליהנות הנופש לאורך החוף המערבי והדרומי, כאשר מזג האוויר הטוב ביותר, בואו בין דצמבר לאפריל. עם זאת, אפילו בעונת המונסון, ימים שטופי שמש, חם נפוצים, למרות אחר הצהריים או הערב מקלחות ניתן לצפות.
האם ניתן לשלב את הביקור בסרי לנקה עם האיים המלדיביים?
. כן, זה אפשרות פופולרי עבור מטיילים רבים, מי רוצה לחוות את הגדרות מגוונות ואת התרבות הייחודית של סרי לנקה, אבל גם רוצים לחוות את החופים עולמי וצלילה של האיים המלדיביים. טיסות בין קולומבו זכר הן רבות ולקחת רק 1 שעה. ניתן להזמין את המסלול לוקח בשתי המדינות.
איזה סוג של לינה זמין?