טיולים לעולמות קסומים

סיבות לטיול באיים מלדיביים

האיים המלדיביים ידועה לאחד היעדים הטובים ביותר דבש חוגגים אהבה. אבל אני חייב לומר. האיים המלדיביים זה החלום שלי. בוא הקיץ האמיתי יעד לטיול הסולו השני שלי.
האיים המלדיביים היא גן עדן טרופי עם שפע של אור מלדיביים שמש וטמפרטורות בסביבות 30 מעלות צלזיוס לאורך כל השנה. זה יותר מסתם עצי דקל, שוניות טורקיז, נשקה א' חופים לבנים, ים כחול עמוק, וכו '. זה גם מקום מלא של האישיות.
עם ההגעה בנמל התעופה איברהים נאסיר, היו לי שתי אפשרויות התחבורה, לתפוס סירה או של טיסה במטוס-ים ליעד שלי בפועל. מאחר ואני נוסע על תקציב, לקחתי חמש דקות הליכה מנמל התעופה שירות מעבורת ציבורית על מסוף. המעבורת יוצאת כל כמה דקות רק דולר או 10 המלדיבית. זה 10-15 דקות נסיעה ב- Male City, אשר היא עיר הבירה והעיר הגדולה ביותר בהאיים המלדיביים. הדרך המהירה ביותר להגיע ממקום למקום העיר זכר הוא על אופנוע. מוניות הינן גם זמינות ועלות המלדיבית 20-30 לכל טיול.
יש פיוז'ן מעניינים של השפה האנגלית, (השפה הרשמית המלדיבית). כמה מילים באנגלית הם suffixed עם "u". לדוגמה, המחשב הופך . הרוב בקרב המאורים יכולים לשוחח באנגלית, אז לא הייתי ממש דואגת היתקלות בעיות תקשורת חמורים. Maldivians הינם מסבירי נדיב מטבעו.
המדינה מורכבת 1,190 איי אלמוגים, 99% של האיים המלדיביים מורכב של הים. ישנם כמאתיים איים מיושבים. כ- 105 איים מפותחים כמו תיירות נופש ואת השאר לא מיושב או משמש לחקלאות ולמטרות אחרות פרנסה.
טיולים כמו הבתולה אי מקפץ, דייג לילי במקדשים מלדיבים המקומיים הם שחובה לנסות פעילויות. מלונות בהאיים המלדיביים לארגן טיולים יומיים או טיולי יום אחרים חול החופים, האיים פיקניק או נופש. לאלה שאינם חובבי צלילה כמוני, הייתי ממליץ על יום מלא אי פעילות הופ & שנורקל במחיר זול יותר. הפעילות האהובה שלי היא צלילה הסחף. והחלק הטוב ביותר הוא שאני לא צריך להיות צוללן מקצועי. להנות ממנו. מרכז הצלילה נתן לי בסיסי אימון מתקדם באמצעות מתקני צלילה ידוע ברמה גבוהה. אפילו הצוללן שמאוד יכול ליהנות מהיופי של החיים מתחת למים המלדיבית על צלילה להיסחף בהנחיית מדריכים מנוסים. מלבד טיולים ואוכל למעוד, היו הרבה פעילויות בהאיים המלדיביים כי לא קיבלתי הזדמנות לנסות בשל אילוצי זמן. אתה יכול לחוות נסיעות בצוללת, צפייה בלווייתנים, סטינגריי האכלה, צפייה בדולפינים – אתה יכול אפילו להתחתן עם הרקע של שקיעה המלדיבית יפהפייה. אני בהחלט הולך לבקר שוב בקרוב האיים המלדיביים. אבל נכון לעכשיו אני צריכה להתחיל לשמור לנסיעה הבאה שלי סולו!