טיולים לעולמות קסומים

אירופה פארק גרמניה

אירופה פארק הוא פארק השעשועים אטרקציות לילדים הגדול ביותר בגרמניה, השני כאטרקטיביות באירופה לאחר Diensyland.
ממוקם בדרום גרמניה, על הגבול עם שוויץ וצרפת, אירופה פארק מתמקד בשטח של 85 דונם, 13 אזורים נושאים אירופיים, המציעים תיירים מעל 100 אטרקציות, מופעים מגוונים, הופעות תיאטרון, קולנוע אבל גם גדול מגוון גסטרונומי.

הוא ממוקם ליד פרייבורג, רק 40 ק מ ממנו, כמו גם 160 ק מ משטוטגרט, בעיירה רוסט, פארק השעשועים הגרמני הוא הנושא הגלובלי שלה הרעיון אטרקציות לילדים של אירופה המאוחדת. זו הסיבה שהוא נבנה על שטחים נושאית ספציפיים לאזורים ולמדינות ביבשת אירופה הפגיש את אותם הערכים וערכי הפעולה. כאן, אירופה היא לא רק נקודה על המפה, אבל זה הופך להיות חי עם כל מבקר. האטרקציות רבות, תלוי רק על "האזור הלאומי" של הפארק שבו אתה נמצא.

האטרקציות העיקריות מיוצגות על ידי שני רולר-russes: כסף סטאר ואת רכבת מעוט החדש (2009). אם כוכב כסף, רכבת ההרים הגדולה והגבוהה ביותר של אירופה-אשר נופל לתוך החלל, עם מהירות של 130 ק מ/שעה – לא שיא רמת האדרנלין, אז עם רכבת מעוט חדשה, אשר מגיע מהירות עוצרת נשימה פחות מ 2.5 שניות , הפיכת 3 החזרות של 360 מעלות והלולאה הגבוהה ביותר – תחתוך את נשימתך!

בין האטרקציות האחרות של הפארק הם: יורו-מגדל, הקסם קולנוע, הקרחון יונגפראו, המסע בלון, קללת Cassandrei הרכבת המים טירול, רפטינג על פיורדים, תחנת החלל מיר, שקופיות ענק וכו '.