טיולים לעולמות קסומים

בדרך לנפאל

הפיתוי ואת הרומנטיקה של נפאל נובע הריחוק מאוד שלו. עוצב גבוה בהרי ההימליה הממלכה נסגר לעולם החיצוני עד 1951. מאז הוא הפך לאחד מאתרי התיירות המוביל בעולם.
מלבד האטרקציות פיזי בעל שם עולמי של נפאל – קפוא פסגות, עמקים רחבים, העבותים וחיות אקזוטיות – זו מדינה עם המורשת התרבותית העתיקה, עשירות ומגוונות.
עם היסטוריה מתועדת של 3000 שנה כמעט, והתחלות האגדי היכרויות יותר אחורה עדיין, מדור קודם, השפעות של העבר הם נוכחות קבועה בחיים המודרניים. אדריכלות מסורתית מתערבב עם המודרניים מהרחובות השוקקים להסיט סביב המקדשים הקדושים, פסטיבלים לחגוג אלים טיול לסרי לנקה וגיבורים ולהציע אנשי עסקים מתאים קיאק כדי היוצאים מבקרים.
חייהם של כל הקבוצות האתניות הרבות של נפאל, הקאסטות מושפעים חריפה דת. אם הינדים, בודהיסטים, Shamanist או, כפי הוא משותף, עירוב של אמונה, שגרות יומית, חיים ארוך – בוקר פוג'ה, הצעות להכנת-קדוש בדרך אל העבודה ואת האירועים גדול של לידה ומוות – הן היבט התוסס של החיים נפאלי. אדריכלות עוקב אחר סגנונות מספקות עבור משק הבית מקדשים, אלוהויות צבועים בצבע תוססת, פסטיבלים הם חלק אינטגרלי מהחיים.

עיר הבירה: קטמנדו
שטח: 147,181 קמ ר
אוכלוסיה: 29.5 מיליון
שפה: נפאלית
מטבע: רופי נפאלי (NPR)
אזור זמן: GMT 5.75
חיוג קוד: 977
אנשים: הינדי (75%), הבודהיסטים (20%), אחרים (5%)

ההגעה לכאן:
תאילנד טיסות יומיות בין קטמנדו בנגקוק עם חיבורי ברחבי העולם.
אירופה יש טיסות יומיות דרך המזרח התיכון על איחוד האמירויות, גאלף אייר קטאר איירווייז וכן חיבורים דרך דלהי לופטהנזה, קים.
יש טיסות יומיות מדלהי על ההודי איירווייס ו- RNAC.
RNAC יש טיסות שבועיות פעמיים אוסקה דרך שנחאי, הונג קונג.
סין המזרחי איירווייז מתוכנן להיפתח הפועלים בין בייג'ינג, שנגחאי, קטמנדו בתחילת 2004.

ויזות והיתרים
ויזה לנפאל: כל נתיני חוץ (למעט האינדיאנים) זקוקים לוויזה כדי להיכנס נפאל. ויזות הם השגה מהשגרירויות בחו ל או על הגעתם של קטמנדו Tribhuvan התעופה. אם מקבל הויזה בשדה התעופה להתכונן לתורים ארוכים. היו מקרים כאשר הנוסעים התבקשו להציג כרטיסי טיסה חזרה. אתה גם צריך לספק שתי תמונות פספורט ואת העמלות הבאות במזומן בדולרים בלבד: אשרת כניסה רב תקף במשך 15 ימים – $25, אשרת כניסה רב תקף ל-30 יום – כ־ $40, אשרת כניסה רב תקף ל- 90 יום – $100.