טיולים לעולמות קסומים

סידני – אוסטרליה: טיול לכל כיס

סידני במחירים סבירים: טיפים חינם & נמוכים טיפים הודעות לתת לך עצה מעולה בחלק מן היעדים היקרים ביותר בעולם. בדוק את כל טיפים ההודעות שלנו כאן.
סידני יש יופי טבעי יותר מאשר בכל עיר גדולה אחרת בעולם – לפחות, אחרת שראיתי שיש בו.
הנמל מספק קילומטרים של קו החוף וחופים. ההרים הכחולים למערב מציעים טיולים וסיורים עיירה קטנה. העיר עצמה היא גן עדן של כלב תרבות. אבל כל זה מגיע במחיר.
כפי אתה יכול לקרוא בפוסט שלי על איך לטעות תקציב הנסיעה להימנע #1, סידני היא עיר יקרים – שוה עם פריז! זה גורם טיפים פוסט חובה. הנה שלי תקציב טיפים סידני – טיפים שיעזרו לכם לאכול, לישון, לחקור את העיר הנפלאה הזו על תקציב הדוק.
תחבורה סידני בזול

לקחת תחבורה ציבורית. כדי להפוך סידני טיול משפחות לסרי לנקה תקציב סידני התחל על-ידי תחבורה ציבורית. מ המעבורות crisscrossing הנמל למערכת הרכבת התחתית נרחב כדי אוטובוסים, תחבורה ציבורית הוא, לאחר הליכה, הדרך הזולה ביותר להגיע ממקום למקום.
להשתמש בכרטיס האופל שלך כדי להציל יותר. כרטיס אופל הוא המעבר הקשה שניתן להשתמש כדי לשלם עבור תחבורה ציבורית בסידני. כן, ניתן לרכוש כרטיסים בודדים, אך למה אז כאשר הכרטיס הוא מאוד נוח, חינם, אתה יכול לקבל החזר של הכסף שנשאר על הכרטיס לפני שאתם משאירים. בנוסף, זה חוסך לך כסף. מיום שני עד יום שישי יש כובע $15.00 על כמה אתה יכול לבלות ביום אחד. ביום ראשון הכובע עולה 2.50 דולר בנוסף, באפשרותך לשמור 30% על התעריפים שלך על ידי נסיעה בשעות השפל. לקבל את הפרטים המלאים כאן.
סיור בנמל עבור . סיור נמל דארלינג באמצעות מעבורת. הסעת מחושבת על ידי איפה אתה מקיש על איפה אתה מקיש את. אבל אם תלך מעגל מלא פלוס עצירה אחת התעריף נותר זה עבור עצירה אחת. . למדתי את זה על ידי בטעות מקפץ על מעבורת הולכת בכיוון הלא נכון כתוצאה מכך יש לי סיור של הנמל הפנימי העלות של עצירה אחת.
הליכה ומשרים בעיר. תקציב סידני בהחלט כולל הליכה וזה נהדר כי ישנן כל כך הרבה שכונות נהדרות לחקור. גבוה ברשימה שלי הם: