טיולים לעולמות קסומים

אטרקציות בסרילנקה

בקר שתי המדינות במקביל, סרי לנקה לוקח את ההיסטוריה העשירה של סרילנקה, תרבות מרתקת, הנוף היפה. תוכלו ליהנות פיל בחזרה רכיבה ביער, ביקור במטעי תה ב הגבעות ואת שיזוף ושחייה, חופים אקזוטיים ועוד. המסע הוא שעה אחת טיסה מ Srilanka אל האיים המלדיביים האיים איפה החול לבן כמו החיוכים של המקומיים, איפה דגים שוחים באושר במים חמים של האוקיינוס ההודי. תחילה לבקר Srilanka איפה ההגעה לך הם בברכה & סייעה בשדה התעופה אז תעזוב לביקור בדרך סיגירייה נגומבו זה במידה רבה הרומית-קתולית על ידי אמונה, עם כנסיות ענק כמעט בכל רחוב. הים & על קטמרן הם הרקע אל סרילנקה הנוף נגומבו. בערב תוכלו לבקר סיגירייה ממוקם בחלקו הצפון-מרכזי של סרי לנקה, שימור המסורת האדריכלית בארץ. העיר מפורסמת שלו רוק, גנים, מקלט. סיגירייה/דמבולה יש חשיבות מרהיב בסרי לנקה. ארמון עתיק מורכבים, שהוקם בתקופת שלטונו של המלך Kasyapa, היה שהוכרזה על ידי אונסק ו כאתר מורשת עולמית. חיזרו למלון לשהייה בין לילה.

פולונרובה / ANURADAPURA
לאחר ארוחת הבוקר להתכונן לקראת טיול אל פולונרובה, עיר הבירה העתיקה השני במשך שלושה דורות, זה אחד המקומות המעניינים ביותר בסרי לנקה עם רבים שנשתמרו שרידי ארמונות ומנזרים אשר יכולה להשאיר ולבסוף רושם לכל החיים. בערב יוצאים אנורדחפורה & לבקר באתר העתיקות של הבירה הראשונה שנוסדה במאה 05th לפנה ס. יש המספר הגדול ביותר של מונומנטים עתיקים של תרבות נפלאה. עיר מורשת העולם אנורדחפורה, בחורבות הציורי, היה פעם תרבות מרכז גדול של סרילנקה. חזור נחזור לבית המלון שלך בשביל להישאר ללון.

לאחר ארוחת הבוקר יוצאים לביקור בדרך קאנדי דמבולה. בהיסטוריה סרי לנקה מערת דמבולה מורכבים שתחילתה במאות השלישית והשנייה לפנה ס. המערה התבססה עוד לפני נבנה בתור אחד המנזרים הגדולים ביותר בסרי לנקה. מערות דמבולה הוכרזו כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק ו. זה ידוע גם לצפרות ואז לבקר נאלאנדה Gedige מקדש אבו סימבל של סרי לנקה. נאלאנדה Gedige הוא אחד של מספר אתרים ארכיאולוגיים מדהימה בסרי לנקה, אז במסלול נסיעה קאנדי לבקר גינת תבלינים & מפעל בטיק מטאלה. בערב מגיעים אל מלון בקאנדי, מרכז האמנויות המסורתיות בסרי לנקה, ביקור במקדש של השריד הקדוש השן של בודהא מדי. חיזרו למלון לשהייה בין לילה.