טיולים לעולמות קסומים

ברחבי סרילנקה ב-10 ימים

לנה היא חזרה עם פירסום חדש המפרט שלה נסיעות סולו בסרי לנקה. . יש לה דרך ייחודית ומקסימה של לתאר את החוויות שלה, ניתן יהיה לקרוא עליהם כאן בכל חודש היא ממשיכה במסע הסולו שלה 6 חודשים דרך אסיה.
כאשר הגעתי ל הכפר ההררי המקסים של אלה, זה אבל עצירה במסלול שלי עסוק ברחבי הארץ. אני גם מתכנן לבלות כמה ימים כאן, ואז הראש נקודות עניין נוסף: נובארה, אלייה, פולונרובה, הפארק הלאומי הורטון, סיגירייה/דמבולה, קאנדי, אנורדחפורה. עד, כלומר, אני מתעורר אלה, צא מהחדר שלי…
גם אני אוכל את ארוחת הבוקר שלי (חביתיות קוקוס סרילנקה עדין מלא עם יוגורט באפלו הידוע בכינויו "טופו", פירות ודבש) במה חייבים להיות על אחת ההגדרות השלווים ביותר על פני כדור הארץ, מתברר כי לנסיעה משוכלל ילך לגיהנום. מצד שני, אני לא הולך לשום – אני לכוד. אלה, חידודים. . אני מאוהב…
ביליתי עשרה ימים שלווים בוהה הרים מכוסי ערפל: הספרים שלי, הנייד שלי ואת המחשבות שלי הם התושבים היחיד של העולם הקסום הזה. כאשר הגיע הזמן לעזוב, אני מנסה לפצות על היעדר אתרים ביקר באחת הרכבת היפים ביותר רוכב באסיה: Badulla – קולומבו.
נוף עוצר נשימה
בשעה 6:00: 43 עוצרת הרכבת קולומבו מכורך אלה. שבע מאות וחמישים אימייל (קצת יותר מ דולר 7) קונה לי לשבת בעגלה התבוננות מחלקה ראשונה: העגלה האחרונה עם מושבים פונה לאחור. זו נסיעה יפה – החלונות רחב לפתוח את העבודה טוב יותר מאשר כל בקרת האקלים והנוף… בוא רק נגיד יש לי ספר מרתק, מאות מגה-בתים של עש ה podcast, ואני בעוד עשר שעות אני בקושי לעבור כמה עמודים ולהגיע אל אפילו את האוזניות.
אנחנו עוברים דרך הרים מחורר עם מפלים, גבעות עטוף בקטיפה כהה של שיחי תה וכפרים קטנטנים עם ירקות ומטעים. כל כך מסודרת, היו שמים איכרים הולנדיים בושה. אני לוקח תמונות לכמה שעות – עד שאהיה רעב קשות. יש עגלה מסעדת כמה עגלות – הזמן כדי לבדוק את זה.
מציאת מזון…, ולתת לה למצוא אותי