טיולים לעולמות קסומים

טיפים לטיול עצמאי בסין

אבל לומדת, לשים במקום אחד בתוך השני. אנחנו הזרים. . אנחנו האורחים. אנחנו צריכים ללמוד איך להתנהג.
העצות שלהלן, אשר שהו עם העזרה של מטיילים אחרים שלי, שיעזרו לך לנווט ולאחר משא ומתן סין עם קצת חסד, כמו גם ביתר קלות.
אני אומר לשותפים שלי כי הייתי בסין במשך שלושה שבועות כאורח של טיולי הרפתקאות בחו ל (O.A.T.). למרות שהיה לנו את היתרון תושב מומחה בכל עיר ומנהיג מקומי הטיול שלנו, הבחנו עדיין דברים רבים על נסיעות סין זה יהיה מועיל לדעת לפני הגעתכם. . אז, בארוחה אחת, קיבלתי כולם סיעור מוחות עבור הודעה זו. להלן התוצאות, ועוד מחקר קטן ממני.
אתה צריך ויזה. . פגשתי בחור משוויץ שאמר הוא טיול מסביב לעולם פשוט נכנס בקונסוליה הסינית בציריך ולא הבנתי… זה יכול להיות כי שוויץ היא לא חלק מהאיחוד האירופאי. נראה כי, ברוב המקרים, אורכת ארבעה ימים אבל יש גם הרבה עבודה רקע כמו היישום דורש את הזמנתך של סין, פרטים על היכן אתה שוהה בכל לילה שאתה שם. לקרוא הויזה יישום הוראות עבור המדינה שלך בקפידה, תן לעצמך הרבה זמן להשיג את זה.
אם אתה הולך בהונג קונג באמצע הנסיעה, להיות מודע כי תצטרך גם ויזה כניסה מרובה או ויזה חדשה לחזור לתוך סין היבשתית. לשעבר דורש שאתה על המסך  איך אתה מוכן לחזור לסין ואף זה יכול להיות מסובך אם אתם מתכננים לנסוע ברכבת – ראה להלן. אם תישארי בהונג קונג לפחות ארבעה ימים תוכל לקבל ויזה השני משם.
חבילת אור, עם הרבה שכבות. כאשר הלכתי (אפריל) מזג האוויר היה חם ביום, קר בלילה. היה לנו קצת גשם. את הבגדים שלי חייב לכסות מצבים רבים.
אם אינך לסיור, לקחת ספר מדריך. זוהי מדינה אחת, זה יהיה קשה מאוד לנווט בלי אחד.
אם אתה בסיור, לקחת ספר עזר או שניים (במיוחד על מחשב הלוח) כך יש לך גישה למידע מעמיק בעת הנסיעה.

כמו מדינות רבות, זה הטיפ הכי חשוב. לשתות מים מינרליים. ודא כי הכיפה סדקים בעת פתיחתו כך שתדע שזה מקורי, נקי המים בבקבוק.