טיולים לעולמות קסומים

אמלפי – איטליה: גם נופש וגם טיול

לראות אמלפי נסיעות-מג כפולות היא להציץ מיופיו: מצופה להרוס את הצוקים האלה קאפרי שיק, השבילים סלעי ההרים ולאורכו עצי ערמון ורוזמרין מסביב (ravello); השביל המפורסם של האלים מעל פוסיטאנו (positano) יותר מכל דף יכול לכסות. בחוף אמלפי (amalfi) הליכה סיור, סירות פרטיות, ידע פנימי, אנו לחקור את הגבעות מלכותי עם חוקרת טבע מקומיים, צהרים בבקתה הרים עם החבר שלנו, סלווטורה, ללגום משקה לצד הבריכה איטלקי יוקרתי.
מגיעים בקאפרי בסירת פרטית, על Piccola מרינה אלגנטי. טיול שבילים במרומי ההר תוך שהם מתענגים מנופים מדהימים של האיים Ischia ו Procida.
לחקור Villa Jovis, מעון הקיץ זנזיבר של הקיסר טיבריוס בבוקר, לבלות את אחר הצהריים צועד לאורך החוף עם נוף מעולה, ואם יהיה לך מזל, כמה עזים סקרן.
ללכת בדרך האגדי של האלים מעל פוסיטאנו (positano) עם טבע מקומיים ניקולה. קוקטיילים הערב במרפסת של Le Sirenuse מהממים (positano) רקע שלך.
קנה המידה מאתגר מונטה Pertuso, סיור בעיר או בטרקלין על Le Sireneuse, מדורג פעם המלון הטוב ביותר בעולם על ידי Condé Nast Traveler. ארוחת הערב היא במסעדת העליון של העיר.
אמלפי סיור עם מדריך מקומי המקסים והמקצועי, מיכלאנג'לו לפני טיולי הליכה במעלה הגבעה דרך מטעי לימון ומפלים. חגיגה הסופי מתאים לשבוע נשכח!
ארוחת בוקר (ravello), אריוודרצ'י בנאפולי. עבור אלה השוהים ב, להצטרף מיכלאנג'לו תושב מקומי לטיול פרטי העיר שלנו כולל המלון וילה והגנים Villa Cimbrone.