טיולים לעולמות קסומים

מקדש הזהב בדמבולה – סרי לנקה

מקדש המערה שתחילתה במאה הראשונה, לפני דילים לסרילנקה הספירה כאשר אוואהו Valagam המלך היה מונע מתוך אנורדחפורה והפך לבודהיסט כאן. כשהחזיר לעצמו את כס המלוכה, הוא מומר המערה בית מקדש. . זה מקדש המערה הגדולות מורכבות בסרי לנקה. המגדלים רוק 160 מ' מעל המישורים שמסביב. ישנם יותר מ-80 מתועדים מערות שמסביב. ישנן חמש מערות נפרדים, רוב כל משטח פנוי מודפסים עם דמותה של הבודהא, לבואו של הבודהיזם סרי לנקה, של מלכים שונים, שלהם מעשים ראוי לשבח, קרבות גדולים, אלים הינדיים.

מקדש הזהב הוא חלק של היסטריה של סרילנקה


ישנם גם מספר פסלים ב1448. מערה אחת לנה דבאראג'ה "מערת של אלוהי המלך" חשבון של הקמת בית המקדש מתועדים כתובת ברהאמיניות במאה הראשונה לפנה ס מעל הכניסה, שם יש טוראנה makara, מקומר קישט עם דמויות מיתיים. בפנים ניצב פסל זמן דילים לסרי לנקה השוכב 15 מטר של הבודהא. אננדה, תלמידו הנאמן ביותר של הבודהה, מתואר בקרבת מקום. ציורי הקיר מאחורי אננדה Arahant אמורים להיות ההומינידדמבולה, ולכן הם יש מושחרים על-ידי העשן של אינספור מנורות שמן למטה במשך מאות שנים. האל ההינדי וישנו, "המלך של האלים" או דבאראג'ה, הוא האמין השתמשו הכוחות השמימיים שלו כדי ליצור את המערות, ומכאן הסיבה שם זה הוא מועסק. האל ייתכן שהותקנו כאן בתקופה Kandyan, אם כי יש הסבורים.

מה כדאי לבקר בדמבולה

שהוא ישן יותר בודהה. שם הוא דני יואל וישנו או מקדש המצורפת המערה הזאת. מערת שני לנה המהרג'ה "מערת של נהדר מלכים" זה חסידים מאמינים שלמים יש מטבעות מאפיינים וזורקים מופלא לתוך הסיר. מערה 3 מהא Aluth המינזר "המקדש הגדול החדש" זוהי המערה השנייה בגודלה.
המערה הגדולה ביותר בבית המקדש, המכיל 16 עומד ו40 ישובים פסלים של הבודהה. בנוסף, האל ההינדי וישנו, האלים המקומיים Saman (זהב בצבע) ו Upulvan (כחול כהה) מיוצגים, כמו גם "המלכים הגדולים" של שם המערה, אטל בלומנטל Vattagamini המלך, המלך Nissanka מאלה שהיו במאה ה-12 אחראי ההזהבה של הפסלים 50.
בתקופת שלטונו של המלך Kirti סרי Rajasingha (1747-1782), כנס דת בודהיסטיים נהדר. הפסל ניצב במערה, יחד עם 57 תמונות בודהה. הבודהה המרכזי הוא אחד יושב. בנוסף, יש פסל בודהה השוכב עצום הנחים כנגד קיר