טיולים לעולמות קסומים

הודו לא רק לתרמילאים

Travel_201הודו היא מדינה גדולה מאוד. למרות במשך 4 שבועות שם, אינו יכול לטעון לדעת או להבין את זה. עם זאת, היו דברים שלמדתי כשאתה שם את זה. הלוואי וידעתי לפני. חלקם (כמו הראשון) תמצאו ברור. אחרים אולי יפתיע אותך. אני מקווה שוהכל יהיה לעזר כאשר אתה נוסע להודו.
לשתות מים מעוקר. . זה קריטי עבור נסיעה להודו. כפי קורא הצביע לי (תודה סוניה), נושאת כך באפשרותך לטיהור מים משלך במקום ליצור פסולת בצורת בקבוקי פלסטיק הוא רעיון טוב. אבל, אם תעבור את המסלול בקבוק, ודא כי זה לא טופל. ודא כי הכיפה לא נפגע. וכמה בקבוקים יש כיסוי פלסטיק. . בדוק בפנים הכיפה לא היה שלם על אחת שקניתי. לקחתי אותה בחזרה אל הדוכן, הם סרי לנקה החליפו את זה עם אחד שהיה – אין שאלות. דמיינו את שולי הרווח על לקחת בקבוק מים ריק וממלאים אותה מהברז אז לשים ניילון נצמד על זה. צפה כל המים שקונים בזהירות.
. סבלנות. לא הכל יעבוד על לוח הזמנים שלך בהודו, אבל מהנסיון שלי, כל זה עובד. כמו פקק, הודו פועלת על הגיון פנימי משלו.
תעודת זהות – לשמור על רישיון הנהיגה שלך בהישג יד. ישנם זמנים כמו ברכבות איפה אתה עשוי להתבקש זיהוי הדרכון שלך חבוי, זה נוח לי רישיון נהיגה זמינים.
סוכני נסיעות – נראה כי בתי קפה אינטרנט וכדומה להגדיר את עצמם כסוכני נסיעות עם אין מעמד רשמי. הם פשוט מבינים איך הודית רכבת עבודות, וכו ', ליישם את הידע שלהם כדי לקבל את מה שאתה צריך, להוסיף תשלום נוסף כדי הרכישות שלך. במקרה אחד הואשמתי 60 רופי לכל ההזמנה הרכבת, ב עוד 100 רופיות. הבעיה היא כי הם עוצרים אותך על חשבון רכבת שלהם. אם תשנה את דעתך. אתה לא תקבל את כספך בחזרה. הצד החיובי הוא סכום הכסף איבד הוא לעיתים רחוקות משמעותי במונחים מערביים.
עבור זרים – ב Taj Mahal ובמקומות אחרים ישנם קווים מפרידים לזרים. ברוב המקומות יש מחירים שונים עבור זרים גם אם לא קיימים קווים שונים.