טיולים לעולמות קסומים

ניו זילנד כי צריך להגיע גם שם

למחרת בבוקר הייתי כדי לגלות את עיר השמש באור חמים. אוקלנד היא עיר ראוי להיעשות ברגל כי היא קטנה. מה שנכון, אתה צריך כמה מצבו הפיזי כי יש עוד קצת ברחובות תלולים. שני אתרים בעיר אסור לפספס: אוקלנד המוזיאון למלחמות, אשר מביא אותך מול כל של האי ואת מגדל סקיי, שבו תהיה לך ההזדמנות להתפעל העיר מגובה מסחרר, אלה שמחפשים אדרנלין יכול לקפוץ מחוץ המגדל.

לאחר הסיור, הלכנו לנמל להגיע במעבורת לאי Waiheke. המקומיים מתגאה בחופים ואת האווירה על איון זה, הנמצא במרחק של מכונית 40 דקות אל העיר. יש לי ולמה. טיול לסרי לנקה למרות שלא היה לי מספיק זמן כדי להגיע אל החוף הראשי של האי, מצאתי את עצמי על חוף הים הקרוב, שבו כבש הנוף. עם מים טהורים כחול, חול דק, עשרות תמונות משעשעות צף מרחוק. למרות שזה היה תחילתו של האביב, מזג האוויר היה מאוד נעים, כל כך הרבה עוברי אורח המקומיים לרכב כדי ליהנות מהשמש.

השארתי מאחורי אוקלנד, אשר התגבר באופן מלא, כמו שעשה בסן פרנסיסקו, נסע. זה בעקבות נסיעה בכביש חייב להראות לי מול כל מה שאתה מצפה לראות. מרעה ירוקים מטופחים להפליא עם מאות כבשים, פרות, יפה, מיוער ההרים, לארגן הכל בצורה מושלמת ישב במקומו. כאן לראות אנשים בכל מקום רגוע, שמח, אוהב לעשות את העבודה שלהם בשקט, ליישב הכל במקומו, ואפילו כל גרגר של דשא. לכבד את הטבע, לכבד את החיים, כבוד רב שכולם סביבך. כאשר תזין בארצם שאתם נוטים לחשוב אתה אתה להתאמן זה מבקש להכריז על כל מזון וציוד הספורט, אבל כאשר אתה לוקח ההשפעה במדינה שבה האוכל טעים טרי, טבעי e, לגדול היערות האכול חיות להשתובב על מרעה לך לשתות את מי הברז מבלי לפחד, אתה לא יכול למצוא בסופרמרקט מאשר מזונות ספציפיים העונה שבו אתה , אתה מבין כי הם למעשה לכפות את כל החוקים האלה מתוך כבוד לדורות.