טיולים לעולמות קסומים

אטרקציות חובה בלונדון

הודעות לתת לך עצה מעולה בחלק מן היעדים היקרים ביותר בעולם. בדוק את כל 32 טיפים ההודעות שלנו כאן.
את הטיול האחרון שלי בלונדון היה הכי טוב שלי. עדיין – ואני עשיתי את זה עם תקציב מוגבל.
הייתי נחוש להשתלט על העיר הזאת. זה מה שאני בדרך כלל לבקר לעסקים. אז השנה קבעתי שלושה ימים עבור חקר, בפעם הראשונה, לקחתי סיור רגלי.
והלכתי הסיור.
הלכתי רבים, קילומטרים רבים מבלים זמן רב מעל הקרקע ככל האפשר כדי לקבל תחושה אמיתית של מרחק, איך מתחברים החלקים של לונדון.
לונדון יכולה להיות עיר יקרים מאוד. אז מדי. אך עם מעט תכנון, הטיפים לונדון תקציב, תוכלו ליהנות ביקור בלתי סבירים.
תחבורה בלונדון
המוניות והקטנות הצדפה להוסיף. טיול מאורגן לסרי לנקה תחבורה ציבורית היא הדרך היעילה ביותר עלות לכל מרחק בלונדון וזה קל אם יש לך כרטיס אויסטר המהווה אישור מעבר. ניתן לעבור למצב מקוון, לקנות כרטיסים טובים 1, 2, 3 או 6 ימים בכל פעם. הם ישלחו לך את הכרטיס לפני הטיול. לחלופין, אתה יכול לקנות את הכרטיס עבור £5 בכל תחנת רכבת התחתית, אתה לשלם. אל תדאג, אינך צריך לשים יותר מדי על הכרטיס, כי אם יש לך כסף נשאר בסוף הטיול לך דוכן הכרטיסים כדי לקבל החזר. באפשרותך להחזיר את כרטיס אויסטר, לקבל את 5 פאונד החזר הוצאות או שמירת כרטיס אויסטר לטיולים עתידיים.
הרכבת התחתית בלונדון להשתמש באפשרות ניתוב של יישום זה כדי לקבל הדרכה מפורט של איך להגיע לאן שאתה רוצה ללכת מאיפה שאתה נמצא. זה גם יגיד לך בערך? כמה זמן זה ייקח.
אל תשכח כי ישנם גם אוטובוסים. תיירים נוטים לבחור עבור המחתרת כי יש מפות להראות לאן אתה הולך. עם זאת, לפעמים אוטובוסים הם אפשרות טובה יותר. באפשרותך גם להוריד אפליקציה בשם לונדון אוטובוס חינם מפה את תכנון המסלול.

מקבל הית'רו בלונדון – ראשית, תארזי קל כך באפשרותך לנהל תחבורה ציבורית עם התיקים שלך. אתה יכול ללכת מהית'רו Heathrow במרכז לונדון עבור פחות מ 3 ליש ט על ידי המחתרת. כשאתה עוזב את הנכנסים רק לפי השילוט עבור המחתרת. בכניסה אל מתחת לאדמה, ללכת לקופה, לקנות כרטיס אויסטר של העליון את זה עם כמות החלטת שטוב עבור השהייה שלכם ולקבל מידע אודות כיצד להגיע אל תחנת הרכבת התחתית הקרובה למקום מגוריך.