טיולים לעולמות קסומים

סרילנקה, "פנינה של האוקיינוס ההודי"

מכונה "פנינה של האוקיינוס ההודי", סרי לנקה היא אי מאוד יפה עם פנים מכוסה על ידי הג הטרופי העצום ואת קו החוף מודד עם חול משובח וזהוב. האי בצורת דמעה מורכב מסדרה של צורות הרים מורכב יותר מ 100 מפלים ציוריים, כמו גם שבילי התיירות אינספור באמצעות מקומות שבהם הנוף יכול לחתוך את נשימתך, כגון תוואי המכונה "סוף ". של העולם" סרי לנקה הוא גם המארח של הצומח מגוון, כולל נמרים, תנינים, קופים ומינים רבים של ציפורים. היא ידועה בזכות אוכלוסיית הפילים שלה, שנראתה במיטבה בבית היתומים המוקדש לבעלי חיים אציליים אלה, מפינאוולה.

נא לחהכיר את התרבות העתיקה של סרי לנקה

התרבות העתיקה של סרי לנקה מרתקת מאוד מהאתרים הטבעיים שלה, והעיירות הבודהיסטיים הקדושות של אנורדפורה ופאנדווונובארה מציעות לתיירים את ההזדמנות לבקר בכמה מקדשים ובמקומות קדושים אחרים שראשיתה אלפי שנים. חופשה בסרי לנקה היא לא לתיירים בחיפוש אחר מרכזים עירוניים בהירים ומתוחכמים, גם אם קאנדי או קולומבו מציעים כמה הזדמנויות לקניות ומסעדות טובות. סרי לנקה מיועד לציידי מוזיאונים, לאלו המוקדשים לתרבות ולהיסטוריה. למרות האי הוא לעתים קרובות חריגה בפופולריות על ידי תאילנד המפורסם ביותר או אינדונזיה, החג כאן יכול להיות חוויה מתאימה במיוחד עבור אלה שרוצים לתכנן מסלולים לעתים קרובות המטיילים.

העונה היבשה בסרי לנקה נמשכת מנובמבר עד אפריל בחוף המערבי וממאי עד ספטמבר בחוף המזרחי. אז הזמן הטוב ביותר לבקר באי הקטן תלוי, קודם כל, לאן אתה רוצה לנסוע. בין אם אתם רוצים לראות את שרידי המבצר המלכותי בסיגירייה, תוכלו לחקור את העיר המקודשת אנורדפורה, לשוטט בכיכרות הצפופות של פאטאה או להתפעל מהפילים של פינולה, סרי לנקה היא מסבירת פנים ומעוררות תיאבון. הגישה לכאן היא באמצעות טיסות ישירות מאירופה, מנמלי התעופה הגדולים, כגון לונדון או פריז, אלא גם דרך המזרח התיכון.

פסטיבלים בסרי לנקה שאסור לפספס

הפסטיבלים, הנתמכים במהלך השנה, בארץ הראשונה בעולם שבחרו באופן דמוקרטי באישה נשיאה, הם צבעוניים באותה מידה, כפי שהם בלתי-מטים. פסטיבל עפיפונים מתקיים למרגלות הרי לביניה, ואמנות ומחול מסורתיים ניתן לראות הכי טוב בקולומבו, ביום הלאומי, נאבאם פרחיה. היצואן העולמי הראשון של תה מציג את עצמו כחלופה תיירותית אקזוטית בעיצומו של האוקיינוס ההודי, מציע אינספור יפהפיות טבעיות ותרבות עתיקה קשה להשוות, בהקלה מגוונת, מעט מדי ידוע לאירופים.