טיולים לעולמות קסומים

סרי לנקה, המקדש קטרגמה

בצד שמאל של הכניסה היא דאגובה קטן מוקף בודהות. סרי לנקה, המקדש קטרגמה  מעבר, בירכתי המערה, הוא דמות בודהה השוכב גדול מהמאה ה-19. בתקרה, אשר מכוסה ציורי הקיר, יש על קרקעית היום קטן מ מים הוא מטפטף במשך אלפי שנים. זה בא מתוך מאגר על פסגת סלע מעולם לא התייבש. המים נוטפת לתוך סיר בתוך המערה נחשבת קדושה. יתר על כן, בגודל ואחר הפאר רק על מערת שני. רכשה ציורי קיר תקרה וקיר אחד. ציורי הקיר צבעוניים עשירים מציגים מאות פסלי בודהה תנוחות זהים. על הקיר החיצוני של המקדש יש ציור קיר מעוצבת המתאר אגם ההימליה שבה הבודהה אמורה התרחצה.

מה עוד אפשר לבקש באזור קטרגמה

הוא מתואר ריבוע עם ארבעה שערים, אחד מסומל על-ידי חיים אריה, פיל, סוס, בול. מן האגם הזה לזרום ארבעת הנהרות. מערה 4 המינזר Kataragama "ווסטרן מקדש" זה, הקטן ביותר של המקדשים המערה, האי המערבי ביותר מבין עד חמש מערות באה לעולם. לדגובה קטן במערה, הידוע בשם soma צ'איטיה, נפגע על ידי גנבים שפרץ באמונה מוטעית כי היא הכילה את התכשיטים השייכים המלכה Kataragama, הרעיה של הפטרון של דמבולה, המלך Vattagamini Abhaya.Cave חמש המינזר Aluth Devana "החדשה בית המקדש השני" פעם בשימוש כמו מחסן, מקדש זה הוא החדיש ביותר של החמישה. שוחזר, כמעט חופשה במלדיבים כולו נצבע מחדש בשנת 1915, הוא מכיל עשרות פסלי בודהה לבנים וטיח כולל אחד גדול השוכב כמו גם האלים ההינדיים וישנו Kataragama, ופסל את האלוהות המקומית BandaraClose כדי דמבולה עמוק בתוך הג'ונגל הוא אולי הגן העתיק ביותר בסרי לנקה היער עץ ברזל, רכס ההרים רוז קוורץ הגדול בדרום אסיה.

המקדשים וההסיטוריה של סרי לקנה

האתר הוכרז כ מקלט אנושית על ידי המלך Dappula בשנת 10 לספירה המאה כפי שמוצג כתובת הקדשה בכניסה אל הנמל Uyana. ככל הנראה עצים ניטעו על ידי מי במקלט כאן, לאחר מכן הסגיר את מטע עצום של יער עץ ברזל. מלבד המגוון הביולוגי של האתר כפי שהוא מכיל צמחים רבים אחרים, זה גם חשוב מבחינה גיאולוגית רכס ההרים רוז קוורץ בגן, אשר הוא האמין להיות מעל 500 מיליון שנים. צבע סגול ולבן רוז קוורץ פיקדונות ניתן לראות כאן.