טיולים לעולמות קסומים

איים המלדיביים, אפשר לטייל בזול

בזמן שאני ודייב היינו בדרך כלל לבד טיול למלדיבים כאשר הלכנו כזוג, כאשר הסתובבתי באיים בלבד, הנשים המקומיות היו כולן נרגשים לשוחח איתי. בין אם זה היה רק לומר שלום, או להציע לי חתיכה של שוקולד השמש מלדיבית לנסות, לנסוע כמו נקבה סולו מציע חוויה שונה לנסוע כזוג, ואני הרגשתי 100% בטוח בעוד לבד שם.

איך לחסוך כסף בטיול למלדיבים

האיים המלדיביים תמיד היו היעד של ירח הדבש החלומי שלי מכמה סיבות.

1. נראה כאילו היו לו החופים הטובים ביותר בעולם
2. אתרי הנופש היו מאוד יקרים.

הנחתי שהמלדיבים היו פעם ביעד חיים שהייתי טיול למלדיבים מבקר בו רק לאירוע מיוחד מאוד. הדבר הראשון שיש לציין הוא שאין אפשרויות סופר זולות ללינה. לא תמצאו חדרים משותפים באיים המלדיביים, או ב$5 בונגלו מחורבן על החוף, כמו בדרום-מזרח אסיה. עם זאת, תוכלו למצוא מספר מארחים של Couchsurfing. אבל אם אתה מעדיף לבזבז. כלום על לינה, תבדוק את זה קודם

מלבד הצ, יש עדיין הרבה גסטהאוסים זולים, והם משתלמים באופן מפתיע. תמורת $30-60 ללילה, תקבלו חדר נקי, מודרני ומרווח עם מיזוג אוויר, מקלחת חמה, ארוחות בוקר חינם, ציוד שנירקול, בקבוק מים בכל יום, ניקוי החדר פעמיים ביום [!], ואינטרנט אלחוטי מהיר. החדרים נחמדים מאוד-איכות גבוהה יותר מהחדרים שבהם נשארתי במזרח אירופה, למשל, במחיר הזה.

מקומות לינה זולים באיים המלדיביים

הדרך הקלה ביותר למצוא מקומות לינה זולים באיים המלדיביים היא דרך HotelsCombined. פשוט חפשו בתי מלון ב-מלדיבים יחד עם תאריכי הנסיעה שלכם, ממיינים את המחירים מהנמוך ביותר לגבוה ביותר, ולאחר מכן התחילו לחקור. הדבר הטוב ביותר במלון זה הוא שהוא משווה את תעריפי החדרים עבור הגסטהאוסים ב-Agoda, הזמנה, הזמן האחרון ועוד, כך שהוא מושלם למציאת המחיר הזול ביותר עבור כל הלינה שלכם.

לחלופין, מצאנו Airbnb כדי להציע אפשרויות מגורים רבות באיים המקומיים. יש מעל 300 הגסטהאוסים תחת $100 ללילה 120 תחת $50 לילה. תזכורת מהירה כי אם מעולם לא השתמשת Airbnb לפני, אתה יכול לקבל $30 השהייה הראשונה שלך באמצעות צעדים לא סוף.

אפושי: נשארנו בבית הארחה מים בריזה ושילמנו $61.71 לכל לילה. זה היה הגסטהאוס האהוב עלי מזמננו באיים המלדיביים ואני ממליצה באופן מלא להישאר כאן. ארוחת הבוקר היתה עצומה, הבעלים היה מקסים, והחדר שלנו היה מפואר מאוד והוא הרגיש כמו תמורה מצוינת לכסף.