טיולים לעולמות קסומים

הזמן המושלם לטוס לאיים המלדיביים

האיים המלדיביים היא מדינה מרתקת לנסוע אליה באופן עצמאי, לא פחות משום שניתן לעשות זאת בחמש השנים האחרונות. עכשיו, הגסטהאוסים מטיילים באיים המקומיים על בסיס חודשי לכאורה, ומציעים למטיילים במחירים סבירים לחקור את המדינה.

ובמובנים רבים, הנסיעה בתקציב באיים המלדיביים עדיפה על מנת לשהות באחד מאתרי הנופש היוקרתיים. כל אתר בנוי על האי עצמו, ומבודד אותך משאר המדינה כך שלעולם לא תהיה לך הזדמנות לחוות את החיים המקומיים. השהייה באיים המקומיים הפכה אותי לתובנה על החיים באיים המלדיביים שמעט מאוד אנשים חוו עד כה.

. אבל הדברים משתנים במהירות

מספר הגסטהאוסים בחלק מהאיים הפופולריים ביותר מכפילים מדי שנה, ומטיילים יותר ויותר נוסעים בחיפוש אחר גן-עדן בתקציב. באחד האיים ביקרתי, דייב ואני היינו התיירים היחידים-היה לנו כל החוף לעצמנו! אני חושד שזה לא יהיה שגרתי. בעוד חמש שנים מעכשיו

אז, עכשיו זה הזמן המושלם. לנסוע האיים המלדיביים שלושה שבועות בארץ וביקרתי שלושה מהאיים המקומיים-אפושי, פוידאהו וגוראידהו. בנוסף, הייתי מוכן לעשות שינויים בשני לילות באתר נופש באולהוולי איילנד בבונגלו על המים, כך שאוכל לחוות את ההבדלים בין שתי דרכי הנסיעה.

כמה עולה לנסוע באיים המלדיביים בתקציב? . קצת כמו $50 ליום כנוסע בתקציב, אתה יכול לצפות לבלות $30 ביום על חדר פרטי בבית הארחה; $10 ליום על מזון; ו $10 ליום על פעילויות. אבל יש, כמובן, דרכים לעשות את זה אפילו יותר זול. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על נסיעות באיים המלדיביים על תקציב.

פוידאהו: נשארנו בבית הארחה ת'ונדי, אחד משני הגסטהאוסים היחידים באי ושילמו $53.59 לכל לילה. שוב, היינו מאוד מרוצים מהבחירה שלנו והייתי ממליצה להישאר כאן. המקלחת היתה חמה, המזגן היה קר, היה שליו מאוד והאינטרנט האלחוטי היה סופר מהיר!

גוראידהו: לא להישאר בבית הארחה קורל שמים על גוראידהו (שילמנו $63.64 ללילה כאן). הבעלים שלנו ניסה להונות אותנו מתוך $80 על ידי שקרים על מחיר של טיול בסירה. הם גם שכחו לאסוף אותנו ממסוף המעבורות, ולהשאיר אותנו מסתובבים באי בחיפוש אחר הגסטהאוס במשך שעה. . זה היה ממש מחורבן להימנע כמו מגיפה!